Kotil Oyun Makineleri

İstanbul'da siz değerli müşterilerimizi biraz olsun stresten uzaklaştırmak ve
yaşantılarına eğlence katmak için oyun makineleri üretiyoruz!

Kotil Oyun Makineleri, Biz Kimiz ?

Kotil Oyun güç makineleri, spor oyunları ve ayrıca çocuklar için makineler de dahil olmak üzere eğlence makineleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Kaliteyi ön planda tutuyoruz, bu nedenle tüm ürünlerimiz piyasada bulunan en iyi malzemelerden tasarlanmış ve üretilmiştir. Makinelerimizin mükemmel işçilik kalitesi ve güvenilirliği, Polonya ve dünya operatörleri arasında kabul gördü. Deneyimimiz sayesinde müşterilerimize tüm ürünlerimizin satın alınması, kiralanması ve onarımı konusunda tam hizmet sunuyoruz: yeni ve kullanılmış, en çok satanlarımız dahil: Boxer Surprise, Boxer Fighter, Kickboxer, Hammer Bottle ve Buldozer.

Kotil oyun Şirketi ayrıca eğlence makineleri parçalarının ve hizmetlerinin satışında da uzmanlaşmıştır. Kalifiye mühendislerimiz, hızlı ve kapsamlı bir onarım sunarak satış sonrası destekle ilgilenir. Amacımız eğlence pazarını yeni, yenilikçi çözümlerle geliştirmektir, bu nedenle, Bay Buggy, Speed ​​Cars ve %100 sayılabilir Pusher – Penny Pincher gibi güncel ürünleri sunarak teklifimizi her yıl genişletiyoruz. Makinelerimizin sadece dikkat çekmesini değil, aynı zamanda herkes için büyük bir eğlence olmasını istiyoruz.

İstanbul Cevahir Oyun Alanı

Forum İstanbul Boks Makinesi

Mall Of İstanbul Sessiz Boks Makinesi

Qubbox Game Oyun Alanı

Marmara Park Langırt

Torium Langırt, Air Hockey

Bizimle birlikte kazanabilirsiniz

Çok sayıda insanın Jetonlu Oyun Makinaları oynama isteği olduğunu unutmayın. Artık en çok oynanan oyunlar bu makinalar ile oynanabiliyor. Merak ettiğiniz tüm detaylar için hemen bize ulaşın!

Oyun Alanı Kurulum

Oyun Alanı Kurulum teknik destek ve danışmanlık hizmetimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Oyun alanlarınızdaki makineleriniz için teknik destek, yedek parça, kiralama, alım ve satım işlemlerinizi yapmaktayız!

Sizin için ne yapabiliriz ?

Kiraladığımız, sattığımız oyun makinelerinizde oluşan destek ihtiyacınız çok kısa sürelerde gideriyoruz! Siz de Kotil Oyun Makineleri kalitesiyle tanışmak için bize ulaşın!

Sıfır maliyet ile oyun makinesi kiralamak mı istiyorsunuz? Yerinizi beraber keşfedelim ve sizde hemen kazanmaya başlayın!

Oyun makinesine mi ihtiyacınız var? İkinci el olarak alım satım ve yeni üretim işlerimizden faydalanmak istiyorsanız hemen bize ulaşın!